• Karma dla dorosłego kota – źródło cennych składników odżywczych

  • Parametry

Okres kociego dzieciństwa kończy się bardzo szybko. W mgnieniu oka z energicznego kociaka robi się rosły kocur. Nie tylko zmienia się jego wygląd, ale również potrzeby żywieniowe. Od kiedy podawać karmę dla dorosłego kota swojemu pupilowi? Kot osiąga dorosłość w wieku 12 miesięcy. To właśnie wtedy warto zamienić dotychczasowy pokarm na pełnowartościowe posiłki dla dorosłych mruczków. Co należy podawać pupilowi? Karma dla dorosłego kota powinna być zbilansowana i pełna cennych wartości odżywczych. Dobrze, gdy będzie zawierała witaminy z grupy B, tokoferole oraz kwasy omega-3, które są odpowiedzialne za kondycję skóry i sierści. Musi być bogata w białko zwierzęce, ponieważ koty to stworzenia mięsożerne. Wysokiej jakości karma dla kota dorosłego będzie źródłem aminokwasów i mikroelementów, które wesprą organizm zwierzęcia. W kociej diecie nie może też zabraknąć tauryny, która dba o prawidłową pracę serca i dobry wzrok. Jednak przede wszystkim – karma dla dorosłego kota musi być smaczna. Tylko wtedy mruczek będzie chciał ją jeść. Gdzie taką znajdziesz? W STAKE!

Karma dla kota dorosłego – dlaczego warto wybrać STAKE?

Karmy dla kotów dorosłych dostępne w STAKE odznaczają się wysoką zawartością składników odżywczych. Ich formuły oparte są na naturalnych i dobrze znanych składnikach. Niektóre z nich zawierają drób, który jest najlepiej przyswajalnym przez koty mięsem. Do wyboru mamy też warianty zawierające ryby, które koty tak uwielbiają. Każda karma dla dorosłego kota, jaką znajdziesz w naszej ofercie, wspiera układ trawienny mruczków i redukuje zakłaczenia. To wysokiej jakości pożywienie dba o sierść i skórę czworonogów, a także wspomaga ich odporność. Dzięki dużej zawartości składników, jakich potrzebują dorosłe koty, nasze karmy pomagają zachować Twojemu pupilowi dobre zdrowie. Pozytywnie wpływają też na jego samopoczucie.

W naszym sklepie kupisz także karmy hipoalergiczne dla kota.

W STAKE proponujemy szeroki wybór karm dla kotów dorosłych – od produktów grain free, aż po hipoalergiczne. Każdy kochający właściciel powinien tu znaleźć coś dla swojego pupila.