• Karmy hipoalergiczne dla kota – bezpieczne dla kocich alergików

  • Parametry

Każdy kot ma indywidualne potrzeby żywieniowe, o które zadbać powinien jego właściciel. Niektóre mruczki na przykład nie tolerują glutenu pszenicznego, inne zmagają się z alergiami, a jeszcze inne mają wyjątkowo delikatne żołądki. Mając to na uwadze, musimy zatroszczyć się o swojego futrzaka, dopasowując dietę do jego preferencji. Najlepszym rozwiązaniem powinna okazać się karma dla kota hipoalergiczna. To pożywienie wolne od składników, na które zazwyczaj uczulone są mruczki. Hipoalergiczna karma dla kota nie zawiera pszenicy, soi, wołowiny i innych potencjalnych alergenów. Mimo to nie traci na wartości, ponieważ uwzględnia niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują nasi czworonożni przyjaciele. Są to między innymi: kwasy tłuszczowe omega-3, tokoferole, witaminy, minerały oraz białko i węglowodany. W przypadku karmy antyalergicznej dla kota źródłem węglowodanów będzie lekkostrawny ryż, który jest idealny dla zwierząt o wrażliwym układzie pokarmowym.

Karma dla kota hipoalergiczna – naturalny skład

Tym, co wyróżnia karmy STAKE, jest naturalny skład. Karmy hipoalergiczne dla kota bazują na naturalnych składnikach, takich jak cykoria, rozmaryn, suszona marchew czy suszona żurawina. Ponadto zawierają duże ilości mięsa. Jest to przede wszystkim drób, który jest najlepiej przyswajalny przez naszych czworonożnych przyjaciół. Przygotowane na świeżo składniki sprawiają, że nawet sucha karma hypoalergiczna dla kota roztacza zachęcający aromat. Duża różnorodność smaków pozwala dopasować wariant do preferencji pupila. Dzięki temu mruczek powinien ze smakiem opróżnić zawartość miseczki.

W naszym sklepie znajdziesz także karmy dla kota grain free.

Karmy hipoalergiczne dla kota - bezpieczne dla zwierzaków

Wiemy, że karma dla kotów z alergią nie powinna zawierać konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, dlatego nasze produkty są ich pozbawione. Zamiast tego znajdziesz w nich naturalne, wysoce strawne i smaczne źródła substancji odżywczych. Twój mruczek na pewno będzie wdzięczny, gdy do jego miseczki trafi najlepsza karma hypoalergiczna dla kota. Zachęcamy więc do zakupów i uszczęśliwiania swoich futrzaków wysokiej jakości przysmakami.