• Karma dla kota – zbilansowane posiłki dla Twojego mruczka

  • Parametry

Kocia dieta powinna być dopasowana do wieku, wagi oraz poziomu aktywności mruczka. Chcemy dbać o nasze zwierzaki, dlatego proponujemy im najróżniejsze karmy, które nie zawsze cieszą się ich aprobatą. Jak w takim razie karmić swojego pupila? Warto postawić na pełnowartościowe karmy z dużą zawartością mięsa. Koty najlepiej przyswajają jagnięcinę oraz drób. Białko zawarte w mięsie lepiej wpływa na organizm mruczka, aniżeli białko roślinne. Dlaczego? Ponieważ zawiera taurynę, czyli jeden z najważniejszych składników, które powinny znaleźć się w diecie czworonoga. Tauryna odpowiada bowiem za prawidłową pracę serca oraz dobry wzrok.

Sucha pełnowartościowa karma dla kotów - co zawiera?

Karma dla kota powinna zawierać optymalne proporcje składników energetycznych, budulcowych, a także witamin i aminokwasów. Z uwagi na to, że koty nie syntezują wszystkich aminokwasów w organizmie, muszą one znaleźć się w ich codziennym pokarmie. Dobrze, gdy karma będzie miała odpowiednią konsystencję, która umożliwi spożywanie posiłków również mruczkom, które mają problemy z uzębieniem. Do tego musimy zadbać o to, by zwierzak miał dostęp do świeżej wody. To szczególnie ważne, gdy podstawą diety mruczka jest sucha karma dla kota.

Karma dla kotów – czym wyróżniają się nasze produkty?

Karma bytowa dla kota to pokarm niezbędny do przeżycia. Właśnie dlatego musi zawierać odpowiednią ilość składników odżywczych. Nasze produkty dostarczają mruczkom wszystko, czego potrzebuje koci organizm do prawidłowego funkcjonowania. Pełnowartościowa karma dla kotów wspiera odporność oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Wysoka zwartość białka o niskiej zawartości tłuszczu, tokoferoli, kwasów omega-3, jak również witamin z grupy B i cynku sprawia, że karma dla kotów STAKE jest rozsądnym wyborem. Nasze produkty są dowodem na to, że sucha karma dla kotów może być tak smaczna, że błyskawicznie znika z miseczki.

Zobacz także karmę dla kota dorosłego.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty karm dla kotów. Znajdziesz w niej pokarm dla kociąt, kotów dorosłych, sterylizowanych/kastrowanych, jak również starszych. Karmy dostępne są w wariantach grain free i hipoalergicznych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny