• Karmy dla psów – wysokiej jakości pożywienie dla czworonogów

  • Parametry

Większość psów ma niepohamowany apetyt. Właściciele czworonogów muszą naprawdę się natrudzić, by go zaspokoić. Okazuje się jednak, że problem może tkwić w podawanej karmie. Pożywienie zawierające zboża inne niż ryż jest w opinii wielu osób słabo przyswajalne dla psa, przez co może on potrzebować większej liczby posiłków, by faktycznie się najeść. Warto wybierać takie karmy, które charakteryzują się wysoką jakością. Najlepsza karma dla psa to taka, która nie zawiera zbóż i konserwantów. O jakości świadczy też duża ilość mięsa w składzie. Na szczęście na rynku znajdziemy wiele różnych produktów – od karm bytowych, aż po weterynaryjne. Karma bytowa dla psa jest adresowana do zdrowych czworonogów, które nie wymagają specjalistycznego żywienia. Ma za zadanie zapewnić podstawowe potrzeby zwierzęcia. Powinna więc sprawdzić się w przypadku większości psów.

Sucha karma dla psa – dlaczego warto podawać?

Makro- i mikroelementy są szczególnie ważne w żywieniu czworonogów, ponieważ wpływają na prawidłowy proces wzrostu, wygląd sierści, a także na utrzymanie równowagi metabolicznej w organizmie. Właśnie dlatego sucha karma dla psa STAKE jest świetnym wyborem dla czworonogów w każdym wieku (oczywiście jeśli nie występują problemy z gryzieniem). Dzięki temu, że zawiera niewiele wody, szybko syci. Pełnowartościowa karma dla psa zaspokaja potrzeby zwierzaków, zapewniając im przy tym niezbędne składniki odżywcze. Zawiera przede wszystkim białka, węglowodany, tłuszcze, minerały i witaminy, które pozytywnie wpływają na organizm.

Sprawdź również karmy dla dorosłych psów.

Najlepsza karma dla psa - sprawdź produkty od STAKE

W STAKE znajdziesz karmy dla psów z wysoką zawartością mięsa i dobrym składem. Duża różnorodność smaków pozwala dobrać karmę, która najlepiej zasmakuje pupilowi. W ofercie mamy karmy dla psów dorosłych, szczeniąt, małych i dużych ras, sterylizowanych i kastrowanych. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na karmy bezzbożowe, hipoalergiczne i naturalne. Są to najwyższej jakości produkty dla zwierząt, które nie powinny powodować niestrawności. Będą odpowiednie dla psów mających specyficzne potrzeby żywieniowe. Jednak w razie wątpliwości, zawsze można sprawdzić skład i skonsultować go z weterynarzem.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny