• Naturalna karma dla psa – postaw na skład wysokiej jakości

  • Parametry

Każdy właściciel chce, by jego pies miał pełny brzuszek i żył w dobrym zdrowiu jak najdłużej. Niestety dawanie pupilowi resztek z obiadu, nawet jeśli to uwielbia, nie jest dobrym pomysłem. Nic dobrego nie przyniesie też kupowanie karm wątpliwej jakości. Do produkcji komercyjnych karm często używa się bowiem odpadów z produkcji żywności dla ludzi. Mogą być one zanieczyszczone bakteriami, przez co nie nadają się do spożycia. Właśnie dlatego niektóre karmy wywołują u psów dolegliwości, takie jak biegunki czy wymioty. Wiele substancji, mimo iż są legalne, nie są bezpieczne dla zwierząt. Aby uniknąć wystąpienia niestrawności, warto kupować tylko wysokiej jakości produkty. Co w takim razie powinno znaleźć się w diecie czworonoga? Najlepiej postawić na naturalne karmy dla psów. Są one pozbawione sztucznych barwników oraz szkodliwych substancji, za to bazują na dobrze znanych surowcach. Nie tylko pozytywnie wpływają na zdrowie czworonogów, ale też bardziej im smakują.

Naturalne karmy dla psów – czym różnią się od tradycyjnych?

Podawanie psu naturalnej karmy to przejaw troski o swojego ulubieńca. Naturalna karma nie tylko nie zawiera konserwantów i barwników, ale często też wykorzystuje receptury składające się ze świeżo przygotowanych składników, które stanowią źródło białka. Tego typu produkty zazwyczaj są pozbawione zbóż, dlatego są lepiej przyswajalne. Zamiast pszenicy znajdziemy w nich duże ilości drobiu, ryb czy batatów. Naturalna karma dla psów jest hipoalergiczna, więc nie ma w niej alergenów, takich jak jaja, gluten pszeniczny czy nabiał. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej na karmę. Naturalne karmy są łagodne dla psiego przewodu pokarmowego, a przy tym zawierają wszystkie najważniejsze składniki niezbędne w diecie czworonoga.

W sklepie znajdziesz także karmy dla starszych psów.

Naturalna karma dla psa musi być dopasowana do wieku, aktywności, stanu zdrowia oraz rasy pupila. Na szczęście w STAKE znajdziesz wysokiej jakości karmy dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!