• Naturalna karma dla kota – dlaczego warto podawać?

  • Parametry

Naturalna żywność wróciła do łask. Konsumenci coraz częściej sięgają po produkty pozbawione konserwantów. Dotyczy to nie tylko jedzenia dla ludzi, ale też dla zwierząt. Miłośnicy kotów chcą zadbać o dietę swojego pupila, dlatego wybierają naturalne karmy. W czym górują one nad tradycyjnymi artykułami dla zwierząt?

Naturalna karma dla kota to pokarm wolny od aromatów, sztucznych barwników i konserwantów. Zamiast tego charakteryzuje się dużą zawartością mięsa i naturalnych składników. Naturalne karmy dla kotów zyskują swój apetyczny zapach nie z powodu sztucznych aromatów, ale dzięki zawartości świeżo przygotowanych składników. Właśnie dlatego koty zjadają je ze smakiem. Taki pokarm nie tylko sprawia przyjemność naszym mruczącym przyjaciołom, ale także dostarcza im wszystkich niezbędnych do życia składników. Spożywając go, mruczki otrzymują porcję witamin, minerałów i aminokwasów, które pozytywnie wpływają na ich zdrowie. Zawarte w naturalnych karmach kwasy tłuszczowe omega-3 dbają o dobrą kondycję stawów oraz gładką i lśniącą sierść. Witaminy z grupy B, żelazo, cynk i selen wspierają kocie organizmy, a także poprawiają ich samopoczucie.

Naturalne karmy dla kotów w STAKE

Naturalne karmy dla kotów, jakie znajdziesz w STAKE, zawierają wyciąg z rozmarynu, który odpowiada za ich konserwację. Ponadto zapewniają mruczkom wszystko, czego potrzebują do prawidłowego funkcjonowania. Stanowią pełnowartościowe posiłki będące źródłem witamin w codziennej diecie. Dają energię do zabawy i dbają o układ pokarmowy futrzaków. Redukują zakłaczenia i korzystnie wpływają na utrzymanie właściwej flory bakteryjnej jelit.

Sprawdź też karmę dla kotów z nadwagą.

Warto pamiętać, że naturalna karma dla kota jest hipoalergiczna i bazuje na lekkostrawnej formule, więc nie powinna wywoływać u zwierząt żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Jednak każdy kot jest inny, więc przed zmianą karmy należy skonsultować się z weterynarzem. Większość mruczków będzie zadowolona z naturalnego pokarmu pozbawionego chemii, ale lepiej upewnić się, że zwierzę nie cierpi na żadną chorobę wymagającą stosowania specjalnej diety.