• Wysokomięsne przysmaki dla psów i kotów

  • Parametry

Nie od dziś wiadomo, że domowe pupile uwielbiają smakołyki. Jednak właściciele muszą uważać na przysmaki pełne chemii i konserwantów. Nie tylko mogą one wywoływać niestrawności, ale także być przyczyną pojawienia się wielu problemów zdrowotnych. Dużo zależy od składu, jak również częstotliwości podawania smakołyków. Warto stosować umiar we wszystkim. Na szczęście mamy coś, co powinno przypaść do gustu zarówno zwierzakom, jak i troskliwym właścicielom.

Naturalne przysmaki dla psa STAKE mają wysoką jakość odżywczą i minimalizują ryzyko zatrucia się. Z tego względu mogą stanowić uzupełnienie diety pupila. Niektórzy traktują przysmaki dla psów jako  urozmaicenie jadłospisu, nagrodę za dobre zachowanie lub pomoc wychowawczą. Przysmaki dla psa z dobrym składem są także elementem scalającym więź pomiędzy właścicielem a jego czworonożnym przyjacielem. Smakołyki sprawiają zwierzakom przyjemność i pozytywnie wpływają na ich samopoczucie. Również mruczki okażą wdzięczność za wszelkie kocie przysmaki. Ich wysublimowane podniebienia docenią najwyższej jakości smaczki, pełne mięsa i bez dodatku zbóż.

Naturalne przysmaki dla psa i kota – zdrowa przekąska

Naturalne przysmaki dla kota i psa mają przejrzyste składy, dlatego kochający właściciele chętnie je wybierają. W przysmaku dla kotów STAKE znajdziemy między innymi świeżo przygotowanego i delikatnie gotowanego kurczaka, kaczkę czy indyka. Zdrowe przysmaki dla kota zawierają ponadto składniki odżywcze wspomagające organizm mruczka. Są to między innymi witaminy z grupy B, ryboflawina, minerały takie jak selen, cynk czy żelazo, jak również aminokwasy. Smakołyki dla zwierząt są źródłem białka o niskiej zawartości tłuszczu, co zapobiega nadwadze i otyłości. Nie ma w nich konserwantów czy sztucznych barwników – o trwałość produktów dba wyciąg z rozmarynu.

Polecamy także przysmaki grain free.

Przysmaki dla psa i kota dostępne w STAKE to doskonała przekąska niezależnie od rasy czy wielkości zwierzęcia. Smakołyki są odpowiednie także dla czworonogów z nietolerancją zbóż. To smaczna i pożywna karma uzupełniająca, którą możesz podawać jako nagrodę. Zachęcamy do zakupów!