• Przysmaki treningowe dla psa – dlaczego warto podawać?

  • Parametry

Trening to spore wyzwanie zarówno dla opiekunów, jak i ich psich podopiecznych. Nawet najgrzeczniejszy pies może stracić motywację. Właśnie dlatego skuteczny trening powinien uwzględniać nie tylko zadania do wykonania, ale też nagrody. Obok samozaparcia i wzajemnego zrozumienia znajdzie się miejsce na przysmaki treningowe dla psa. To najlepsza forma nagradzania pupila za jego osiągnięcia. Smakołyki treningowe dla psa muszą być jednak odpowiednio zbilansowane, by zachęcały, a nie spowalniały czworonoga. Na szczęście w STAKE znajdziesz smaczki, które powinny przypaść do gustu Twojemu pupilowi.

Czym wyróżniają się nasze produkty? Przede wszystkim wysoką zawartością mięsa. Saszetka treningowa dla psa może składać się nawet w 80% z delikatnie gotowanego mięsa. Najczęściej będzie to drób, ponieważ jest bardzo dobrze przyswajalny dla zwierząt i zawiera duże ilości białka o zmniejszonej zawartości tłuszczu. Przysmaki dodatkowo wzbogacone są o aminokwasy, witaminy i mikroelementy, które pozytywnie wpływają na kondycję psa.

Jakie smaczki treningowe dla psa znajdziesz w STAKE?

W STAKE znajdziesz smakołyki treningowe dla psa bez sztucznych barwników i konserwantów. Naturalne formuły są przyjazne psim żołądkom, dlatego nie powinny powodować niestrawności, a tym samym utrudniać prowadzenia treningów. Dostępne są różne smaki, dlatego z łatwością dopasujesz odpowiedni wariant do potrzeb Twojego pupila. Szczególnie pomocne okażą się przysmaki treningowe dla szczeniaka. Małe urwisy nie zawsze wykonują polecenia właściciela, dlatego przyda się smaczna przekąska, która na nowo rozbudzi zapał w naszym czworonożnym towarzyszu.

W naszym sklepie kupisz także przysmaki wspomagające odporność.

Smakołyki pełnią ważną funkcję podczas treningu, dlatego warto wybierać wyłącznie przekąski najwyższej jakości. Nie tylko pozytywnie wpłyną na motywację pupila, ale także dostarczą mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty pełnowartościowych przekąsek treningowych STAKE. Wybierając je masz pewność, że Twój pupil otrzymuje wszystko, co najlepsze.