• Karma dla psa z nadwagą – zadbaj o kondycję swojego pupila

  • Parametry

Troska o zdrowie psa nie ogranicza się tylko do zapewnienia mu stałych posiłków i miejsca do spania. To bardzo ważne, by na bieżąco monitorować wagę zwierzęcia i spędzać z nim aktywnie czas na świeżym powietrzu. Dlaczego? Ponieważ tak samo jak w przypadku ludzi, u psów także nadwaga wiąże się z ryzykiem chorób i przedwczesnej śmierci. Otyłość prowadzi do nadciśnienia, chorób układu krążenia oraz zwyrodnień stawów i kości. Do tego może utrudniać zwierzęciu codzienne funkcjonowanie. Pies z nadwagą będzie miał problemy z oddychaniem, wchodzeniem po schodach i ogólnie z poruszaniem się. Jak właściciele mogą temu zapobiec?

Karma dla psa otyłego - co wyróżnia nasze produkty?

Karma dla psów z nadwagą to specjalny pokarm dla czworonogów, które muszą zrzucić zbędne kilogramy. Czym różni się od tradycyjnych karm? Przede wszystkim składem. Karma dla psa z nadwagą jest lekka i zawiera składniki wspierające stawy i wspomagające mobilność psa. Samo pożywienie oczywiście nie sprawi, że pies zacznie chudnąć. Trzeba też pilnować, by jadł odpowiednie racje żywnościowe. Na opakowaniach karm STAKE znajdziesz sugerowane porcje, ale pamiętaj, że każdy pies jest inny i warto wziąć pod uwagę nie tylko nadwagę, ale też wiek, stan zdrowia i poziom aktywności pupila.

Karma dla psów z nadwagą, jaką znajdziesz w STAKE

Jaka karma dla psa z nadwagą będzie najlepsza? Jak już wiemy – lekka dla układu pokarmowego. Właśnie dlatego nasze karmy zawierają dodatki, które wspomagają perystaltykę jelit. Karmy są skomponowane z naturalnych składników i wysokiej jakości mięs. Są także źródłem cennych witamin i mikroelementów. Poza tym w asortymencie mamy też pokarmy hipoalergiczne, dlatego z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do potrzeb swojego pupila. Dostępna jest u nas karma dla psa seniora z nadwagą, karma dla beagla z nadwagą oraz wiele, wiele więcej!

W ofercie posiadamy również karmy dla kotów.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty karm STAKE. Nasze produkty zawierają kwasy tłuszczowe omega-3, które dbają nie tylko o organizm zwierzęcia, ale także jego skórę i sierść. Postaw na zbilansowane karmy, a Twój pies na pewno Ci za to podziękuje!