• Witaminy dla psa na stawy – dlaczego warto podawać?

  • Parametry

Z wiekiem kondycja stawów ulega pogorszeniu. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale też psów. Ograniczona mobilność, opuchlizna, ból i apatia to tylko niektóre z dolegliwości, jakie wiążą się z chorobami stawów. Najbardziej narażone na bóle kostno-stawowe są starsze czworonogi, z nadwagą oraz psy ras olbrzymich i szybko rosnących. Jednak choroba zwyrodnieniowa stawów stanowi realne zagrożenie, nawet gdy pies nie jest w żadnej z wyżej wymienionych grup. Nie na wszystko mamy wpływ, ale możemy obniżyć ryzyko wystąpienia chorób stawów, dbając o dietę zwierzęcia. Należy podawać mu odpowiedniej wielkości porcje zbilansowanego pokarmu i zachęcać do aktywności fizycznej. Warto też wzbogacić jadłospis o witaminy dla psa na stawy. Dlaczego?

Witaminy dla starszych psów - cenne uzupełnienie diety

Witaminy dla psa seniora są świetnym urozmaiceniem diety starszych psów. Można podawać je profilaktycznie, by zapobiec rozwojowi chorób stawów, lub doraźnie, gdy pupil już zmaga się ze schorzeniem. Witaminy na stawy dla psa to porcja cennych składników odżywczych, które wykazują pozytywny wpływ na kondycję psa. Mogą występować w formie suplementów lub przysmaków. Okażą się cennym składnikiem diety każdego psa, niezależnie od rasy.

Witaminy dla psa seniora – nasza oferta

Nie od dziś wiadomo, że psy uwielbiają smakołyki. Właśnie dlatego w STAKE dostępne są witaminy dla starszych psów w formie przysmaków. Dzięki temu nie powinno być problemu z uzupełnieniem diety zwierzęcia w ważne składniki odżywcze. Oferujemy witaminy dla każdego starego psa, które mogą zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób stawów. Naturalna formuła i wysokiej jakości skład to duże atuty naszych produktów. Zamiast chemii znajdziesz w nich dobrze znane składniki, wywierające korzystny wpływ na psi organizm.

W naszym sklepie kupisz też pełnowartościowe karmy dla psów.

Przed wyborem witamin dla psa na stawy, warto skonsultować się z weterynarzem. Specjalista oceni, w jakim stanie jest zwierzę i czy nie potrzebuje specjalistycznych leków. Lepiej nie podejmować decyzji samodzielnie – konsultacja zawsze jest dobrym pomysłem. Profilaktyka może ocalić naszego ulubieńca przed chorobami i bólami stawów.