• Przysmak dla psa w nagrodę – jako może pomóc w wychowaniu pupila?

  • Parametry

Przysmak dla psa w nagrodę pozytywnie oddziałuje na motywację pupila. Pozwala szybko i skutecznie nauczyć psa różnych sztuczek. Jest doskonałym narzędziem do tresury. Służy do gratyfikacji pożądanych zachowań i sprzyja powstawaniu więzi między zwierzęciem a jego opiekunem. Tylko jaki smakołyk wybrać, by nie zaszkodzić czworonożnemu przyjacielowi?

Grzeczne pieski zasługują na najlepsze przysmaki. Właśnie dlatego w STAKE znajdziesz wysokiej jakości smakołyki dla psa, które możesz dawać w nagrodę za dobre zachowanie. Co wyróżnia nasze produkty? Przede wszystkim duża ilość świeżo przygotowanego mięsa. Ponad 80% formuły stanowią składniki pochodzenia zwierzęcego. W przysmakach STAKE nie znajdziesz sztucznych barwników czy konserwantów. O ich trwałość dba wyciąg z rozmarynu. Naturalny smak przemawia na korzyść psich żołądków. Przysmaki są lekkostrawne i łatwo przyswajalne dla układu pokarmowego. Dzięki temu, że nie zawierają zbóż, nadają się również dla zwierząt, które nie tolerują glutenu lub są wyjątkowo wrażliwe.

Smakołyk dla psa jako nagroda

Przysmak dla psa w nagrodę to skuteczne narzędzie wychowawcze, które pomogło już niejednemu właścicielowi w ujarzmieniu swojego zwierzaka. Przekąski powinny przypaść do gustu zarówno szczeniętom, jak i dorosłym psom. Rasa czy wielkość danego osobnika nie ma znaczenia – przysmaki STAKE są odpowiednie dla każdego czworonoga.

Poznaj też nasze przysmaki treningowe dla psa.

Smakołyk dla psa to nagroda, która sprawi, że pupil będzie kojarzył daną czynność z pozytywnym bodźcem. Nie ma znaczenia, czy będzie to reakcja na komendę siad, czy pochwała za posłuszeństwo. Właściciel może też dawać przysmaki w ramach urozmaicenia diety. Bogate w składniki odżywcze i witaminy smakołyki STAKE są świetnym wyborem dla psich łakomczuchów. Warto tylko pamiętać, by nie przesadzić z ilością. Mimo obniżonej zawartości tłuszczu, przysmaki to wciąż przysmaki, które mają być tylko dodatkiem do diety. Najlepiej sugerować się podanymi na opakowaniach sugerowanymi porcjami. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z weterynarzem.